Domů /
Kategorie
Výrobci
Zastoupení DJI FLIR a tagy
Lidé, poptávejte!

Řada produktů, které na těchto stránkách nabízíme, jsou tzv. na poptání. To však neznamená, že by se jednalo o nedostupné, nebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Jedná se ale obvykle o drahé měřicí přístroje nebo přístrojovou techniku, kterou není možné držet skladem. Je však běžně dostupná na objednávku.

Tedy - nebojte se poptat! Jsme tu k dispozici pro vás, na druhé straně těchto stránek, připraveni vám poskytnout cenovou nabídku a zajistit dodání potřebného vybavení.

POPTAT

DJI Smart Controller


Žádné hodnocení. Kód: ab0433
Ovladač s integrovaným vysoce jasným displejem pro řadu DJI Mavic 2, případně pro výrobky využívající DJI OcuSync 2.0
Produkt již není v prodeji
DJI Smart Controller

Vysoce svítivý integrovaný displej

Tento ovladač určný pro drony kategorie DJI Mavic 2 a DJI Mavic 2 Enterprise nebo modelů vybavených přenosovým systémem OcuSync 2.0, disponuje vysoce jasným vestavěným displejem o úhlopříčce 5,5 palce s rozlišením full HD. Oproti klasickému mobilu či tabletu, který by byl použit v klasickém ovladači má tento vestavěný displej svítivost 2x větší a při zvolení režimu SRE (Sunlight Readable Enhancement) se jas ještě zvýší.

Za půl minuty ve vzduchu

Další výhodou tohoto zařízení je urychlení startu stroje zhruba o 2/3, protože odpadá jalový čas pro upnutí mobilu či tabletu do držáku, připojení kabelu atd. 

Vysoká konektivita

Na ovladači jsou konektory: HDMI např. ke streamu 4K obrazu např. na externí monitor, dále je zde slot na micro SD kartu a konektory USB-A a USB-C, další propojení je možné bezdrátově a ato buď přes WiFi nebo přes Bluetooth. Ovladač nabijete za 2 hodiny a doba jeho provozu se pohybuje okolo 2,5 hodin.

Další výhody

Díky platformě Android, na které ovladač "běží" je možnost instalovat i aplikace třetích stran. a dále je možnost streamovat obraz pomocí funkce SkyTalk. 

Velkou předností ovladače je možnost pracovat v provozních teplotách ve velkém rozpětí a to od -20 °C do +40 °C.

Dále je ovladač vybaven mikrofonem a reproduktorem pro použití s reproduktorem na dronu. V balení je ovladač, kabel USB-C a nahrádní páčky/kniply. 

Štítky
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.

obálka

Chcete být informování o novinkách v našem sortimentu?