Domů / O nás
Kategorie
Výrobci
Lidé, poptávejte!

Řada produktů, které na těchto stránkách nabízíme, jsou tzv. na poptání. To však neznamená, že by se jednalo o nedostupné, nebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Jedná se ale obvykle o drahé měřicí přístroje nebo přístrojovou techniku, kterou není možné držet skladem. Je však běžně dostupná na objednávku.

Tedy - nebojte se poptat! Jsme tu k dispozici pro vás, na druhé straně těchto stránek, připraveni vám poskytnout cenovou nabídku a zajistit dodání potřebného vybavení.

POPTAT

O nás

Proč společnost W-Technika?

Hlavní náplní práce a cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům odborné poradenství s výběrem produktů, navrhovat funkční celky a řešení pro různé typy aplikací vč. podpory a servisu. Jsme tým proškolených odborníků, kteří s produkty pracují na denní bázi a pomohou vám navrhnout to nejvhodnější řešení pro vaši aplikaci.

Online obchod
1 133+ zákazníkům
jsme pomohli vybrat ten správný produkt
W-Technika O nás, Online obchod
W-Technika O nás, Kurzy
Kurzy
270 hodin
odborného školení termografie a řízení dronů
Inspekce
81 inspekcí
a aplikací kamer jsme provedli osobně u zákazníka
W-Technika O nás, Inspekce
Starat se o vás bude
W-Technika O nás, Ing. Anna Korbářová, Ph. D.
Ing. Anna Korbářová, Ph. D.
Termokamery a termovizní přístroje
W-Technika O nás, Ing. Lukáš Bartoš
Ing. Lukáš Bartoš
Vysokorychlostní kamery a DJI drony
Naše práce
Reference

waste bunker monitor

Referenční obrázek
Ing. Pavel Beran
Vedoucí oboru provozu
ZEVO Malešice

V ZEVO Malešice používáme systém Waste bunker jako bezpečnostní systém kontroly možného vzniku požáru v zásobníku komunálního odpadu. Lokace ohnisek a jejich odstranění zajištujeme stálým monitorováním teplot jak přiváženého, tak stávajícího odpadu v zásobníku pomocí termokamer s vysokým rozlišením a vyhodnocovací jednotky s archivací dat. S technických řešením i přístupem Vašich pracovníků jsme spokojeni.

Školení termografie

Referenční obrázek
Doc. Ing. Milan Kroulík, PhD.
Česká zemědělská univerzita
 

Pro nastupující technologie, nejen v zemědělství, je sběr informací klíčovou informací. Termometrie představuje atraktivní nástroj pro stanovení vodního stresu rostlin. Na druhou je nezbytná filtrace a správná interpretace dat. V tomto ohledu považuji školení v oblasti termografie za velmi přínosné.

Typ termokamery: FLIR E30

Referenční obrázek
Fakulta dopravní ČVUT

 

Termokamera FLIR E30 zakoupená od firmy W-Technika Group s.r.o., je využívána zejména k projektové výuce studentů bakalářského a magisterského studijního programu Technika a technologie v dopravě a spojích. V současné době sledujeme pomocí termokamery horkoběžnost železničních dvojkolí za účelem snížení disipací energie v železniční dopravě. Dále je kamera využívána ve studentských laboratořích fyziky k demonstraci důsledků obecné teorie vyzařování těles v praktických měřeních.

obálka

Chcete být informování o novinkách v našem sortimentu?