Domů / Termokamery
Kategorie
Výrobci
Zastoupení DJI FLIR a tagy
Lidé, poptávejte!

Řada produktů, které na těchto stránkách nabízíme, jsou tzv. na poptání. To však neznamená, že by se jednalo o nedostupné, nebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Jedná se ale obvykle o drahé měřicí přístroje nebo přístrojovou techniku, kterou není možné držet skladem. Je však běžně dostupná na objednávku.

Tedy - nebojte se poptat! Jsme tu k dispozici pro vás, na druhé straně těchto stránek, připraveni vám poskytnout cenovou nabídku a zajistit dodání potřebného vybavení.

POPTAT

Termokamera FLIR BHS-XR Command pro noční vidění


Žádné hodnocení. Kód: ab0147
VÝROBA UKONČENA: Termokamera FLIR BHS-XR Command nachází největší uplatnění v oblasti bezpečnostních složek a jejich aplikací, pozorování osob, ostrahy objektů, sledování zvěře apod.
Výrobce: FLIR SystemsFLIR Systems
Produkt již není v prodeji
Termokamera FLIR BHS-XR Command pro noční vidění

Termokamera FLIR BHS-XR patří mezi cenově dostupné binokulární termokamery na trhu s rozlišením detektoru až 640 x 480 pixelů, 4x digitálním zoomem a vyměnitelnými bateriemi. Ve stejném rozlišení lze ukládat videozáznam na vloženou SD/SDHC kartu. Termokamery FLIR BHS-X a FLIR BHS-XR jsou oblíbeným vybavením bezpečnostních a záchranných služeb, policistů, hasičů, obchůzkářů a ostrahy objektů.

Jejich používání je vhodné nejen v noci, ale také ve dne, v mlze a v místech hustého porostu (les, vysoká tráva, pole apod.). Ovládání je maximalně zjednodušeno na pět základních tlačítek, která jsou umístěna na horní části přístroje tak, aby byla termokamera pohodlně ovladatelná při přiložení k očím. Termokamery BHS-XR jsou schopny detekovat objekt velikosti člověka na vzdálenost až 2950 m.

Specifikace
Rozlišení senzoru 640 x 480
Detekční vzdálenost osoby 1280 – 2950 m
Zapnutí přístroje < 1,5 s
Obnovovací frekvence 9 Hz
Digitální Zoom 2x, 4x
Doba provozu 6 hod
Provozní teplota -20°C až +60°C
Hmotnost zařízení 998 g
Rozměry 280 x 165 x 67 mm mm
Štítky
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.

obálka

Chcete být informování o novinkách v našem sortimentu?