Domů / Termokamery
Kategorie
Výrobci
Zastoupení DJI FLIR a tagy
Lidé, poptávejte!

Řada produktů, které na těchto stránkách nabízíme, jsou tzv. na poptání. To však neznamená, že by se jednalo o nedostupné, nebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Jedná se ale obvykle o drahé měřicí přístroje nebo přístrojovou techniku, kterou není možné držet skladem. Je však běžně dostupná na objednávku.

Tedy - nebojte se poptat! Jsme tu k dispozici pro vás, na druhé straně těchto stránek, připraveni vám poskytnout cenovou nabídku a zajistit dodání potřebného vybavení.

POPTAT

Termokamera FLIR E5 pro průmysl a stavebnictví


Žádné hodnocení. Kód: ab0153 Produktové číslo: 845188014124 Akce Doprodej
VÝROBA UKONČENA: Termokamera Flir E5 s rozlišením senzoru 120 x 90 px, teplotním rozsahem -25 °C až +250 °C, teplotní citlivostí <0,10 °C a zorným úhlem 45° je určena pro základní termální analýzy ve stavebnictví i průmyslu.
Výrobce: FLIR SystemsFLIR Systems
Produkt již není v prodeji
Termokamera FLIR E5 pro průmysl a stavebnictví

Termokamera Flir E5 je výkonný tepelný zobrazovací nástroj, schopný pomáhat při rozpoznání a řešení mechanických, elektrických a stavebních problémů. Vady lze nalézt rychle a bezpečně, bez nutnosti přímého kontaktu s potenciálně poškozeným přístrojem. Infrakamera E5 je nejlevnější z kamer řady FLIR Ex a je vyhledávána hlavně díky intuitivnímu ovládání a uživatelsky velmi zajímavému poměru ceny a kvality.

Infračervená kamera s rozlišením 120 x 90 pixelů dokáže měřit teplotu v hodnotách -20 až +250°C, přičemž dosahuje přesných výsledků. Teplotní citlivost je menší než 0,10°C. Za dostupnou cenu tak E5 nabízí nejvyšší kvalitu obrazu. FLIR E5 oproti základnímu modelu E4 navíc poskytuje profesionální měřící funkce, jako je zjištění teploty jednoho bodu nebo nalezení bodu s maximální/minimální teplotou v zorném poli (tj. 45° x 34°).

Termovizní kamera E5 je vybavena unikátním systémem MSX, patentovaným společností FLIR. Ten přidává klíčové detaily z digitální kamery do IR fotografie. Toto propojení umožňuje lepší orientaci v prostoru a tím pádem rychlejší identifikaci problému. Kromě toho lze samozřejmě pořídit fotografie jen v infračerveném spektru nebo klasické digitální fotografie.

Na třípalcovém displeji lze v reálném čase na kameře sledovat měřený objekt, či procházet již pořízené snímky. Kompatibilní softwary FLIR TOOLS a FLIR TOOLS+ pak umožňují analýzu jednotlivých souborů a jednoduchý export do PDF.

Součástí dodávky termokamery FLIR je kromě standardního příslušenství řada bonusů:

  • Odborné školení v Centru termografie s certifikátem
  • Software Workswell ThermoElectric (pro prediktivní údržbu) případně ThermoFactor (pro hodnocení staveb)
  • Prodloužená záruka na detektor kamery na 10let
  • Servis a podpora společnosti W-Technika jako oficiálního zastoupení FLIR


Jako oficiální zastoupení FLIR pro ČR a SR k termokameře dodáváme prodlouženou záruku na detektor na 10let, plnou záruční i pozáruční podporu včetně poradenství a nadstavbový software společnosti Workswell (ThermoFactor na stavby, ThermoElectric pro prediktivní údržbu, případně vědecký software CorePlayer pro pokročilé úpravy termogramů).

Společnost W-Technika Group s.r.o. je také partnerskou společností Centra termografie, které je Asociací technických diagnostiků (ATD ČR) schváleným školicím pracovištěm pro oblast “Technik diagnostik termografie”. Proto ke kameře získáte poukaz na jednodenní kurz "Základy práce s termokamerou" právě v Centru termografie, kde se dozvíte především o nejčastějších chybách měření, o tom jak se jich vyvarovat, jak správně napsat protokol o měření, jak využít všechny vlastnosti termokamer.

Školitelé Centra termografie zajišťují společnosti W-Technika také technickou a obornou podporu v průběhu procesu volby a nákupu termokamer FLIR, poskytují zákazníkům poradenství v počátečních fázích měření, provádějí testovací měření a také jsou schopni sestavit metodiku termodiagnostického měření v podniku na míru.

Specifikace
Rozlišení senzoru 120 x 90 px
Teplotní rozsah -20°C až +250°C
Teplotní citlivost < 100 mK
Zorné pole 45° x 34
Fotoaparát Ano
Wi-Fi Ano
Izotermy Tato funkce umožňuje nastavit na přístroji tzv. kritickou minimální teplotu (např. 30.8°C). Termokamera tak zobrazí pouze spoty kde teplota vyšší než nastavená hodnota. Stejně tak lze nastavit i kritickou maximální teplotu, kdy pak termokamera zobrazuje pouze spoty, kde je teplota nižší než nastavená teplota. Rychlá detekce kritických hodnot POD nebo NAD definovanou úrovní. Ano
MSX Funkce MSX pracuje na principu prolnutí termogramu a reálné fotografie tak, že ve fotografii jsou detekovány hrany a obrysy a ty jsou vloženy do termogramu. To vše při zachování teplotních (radiometrických) dat. Ano
Měřicí funkce 1 bod / Max, Min
Obraz v obraze Tato funkce zobrazí termogram na středu reálného snímku. Zjednodušuje tak orietaci při diagnostice. Umožňuje přehlednější orientaci a lokalizaci na snímku, funkce také uživateli umožní jednoduše se ve snímku zorientovat díky zobrazení jak termogramu tak snímku z digitální kamery Ano
Blending Pomocí této funkce nastavíte prolnutí viditelného a infračerveného snímku. Viditelný snímek se tak prokresluje skrz infračervený se všemi svými detaily. To usnadňuje detekci místa poruchy a orientaci na snímku Ne
Vnitřní paměť Ano, minimálně 500 snímků
Software Ano, FLIR Tools
Pádová odolnost 2 m
Rozměry 244 x 95 x 140 mm
Multimediální soubory Štítky
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.

obálka

Chcete být informování o novinkách v našem sortimentu?