Domů / Termokamery
Kategorie
Výrobci
Zastoupení DJI FLIR a tagy
Lidé, poptávejte!

Řada produktů, které na těchto stránkách nabízíme, jsou tzv. na poptání. To však neznamená, že by se jednalo o nedostupné, nebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Jedná se ale obvykle o drahé měřicí přístroje nebo přístrojovou techniku, kterou není možné držet skladem. Je však běžně dostupná na objednávku.

Tedy - nebojte se poptat! Jsme tu k dispozici pro vás, na druhé straně těchto stránek, připraveni vám poskytnout cenovou nabídku a zajistit dodání potřebného vybavení.

POPTAT

Termokamera FLIR T540 (předváděcí kamera)


Žádné hodnocení. Kód: ab0458 Sleva
PŘEDVÁDĚCÍ MODEL: Termokamera Flir T540 s rozlišením senzoru 464 x 348 px, teplotním rozsahem -20 °C až +1500 °C, teplotní citlivostí <0,03°C a možností zorného pole 14° nebo 24° nebo 42° je určena pro profesionální termální analýzy.
Výrobce: FLIR SystemsFLIR Systems
Produkt již není v prodeji
Termokamera FLIR T540 (předváděcí kamera)

Bazarová termokamera FLIR T540, která sloužila jako Demo během školení v centru termografie a při prezentacích. Kamera má záruku půl roku (+8,5roku na detektor), je nepoškozená, s aktuálním firmwarem a kompletním příslušenstvím včetně školení a nadstavbového softwaru.

Univerzální výkonná termokamera

Termokamera FLIR T540 je díky svým vlastnostem vhodná pro mnoho aplikací od stavebnictví a těžký i lehký průmysl, až po vědecko-výzkumné aplikace s požadavky na analýzu radiometrického videa. Standardně dostupné objektivy jsou 42°, 24° a 14°. S termokamerami je dodáván software FLIR TOOLS.

Termokamera FLIR T540 je ideálním pomocníkem pro řešení problémů s hotspoty, hledání skrytých chyb. Tato termovizní kamera s rozlišením 464 × 348 pixelů má jasný 4palcový LCD displej a točný objektiv v rozsahu 180°. Díky otočnému objektivu je možné snadno a pohodlně diagnostikovat elektrické nebo mechanické problémy i v těžko přístupných oblastech. Kamera umožňuje velmi přesné měření teploty.

Rychlá rozhodnutí

Automatické zaostřování s využitím pomocného laserového paprsku zaručuje výborné zaostření přesně tam, kde to požadujete. Díky tomu je měření teploty přesnější a rychlá rozhodnutí jsou tak snadněji proveditelná.

Flexibilní a ergonomický design

Objektiv T540 lze otáčet až o 180°, takže lze scénu snímat v libovolném úhlu – pohodlně a po celý den.

Intuitivní ovládání

Kapacitní dotykový displej s intuitivním menu je snadno ovladatelný. Navíc kamera obsahuje také dvě programovatelná tlačítka.

 

 

 

 

 

 

 

 

Klíčové funkce

  • automatické rozpoznání objektivů (výměna objektivu bez nutnosti rekalibrace termokamery),
  • zabudovaný mikrofon pro hlasovou anotaci pořízených snímků,
  • souborový systém a možnost třídění snímků do jednotlivých složek velmi urychluje následné zpracování naměřených dat,
  • funkce makro módu pro detekci velmi malých detailů,
  • měření vzdálenosti jednotlivých objektů a možnost výpočtu plochy objektu pomocí přesného laseru,
  • Samozřejmostí je podpora funkcí UltraMax, MSX, obraz v obraze, atd.

Jsme oficiální dodavatel FLIR pro ČR a SR.

Součástí dodávky termokamery FLIR je kromě standardního příslušenství řada bonusů:

  • Odborné školení v Centru termografie s certifikátem
  • Software Workswell ThermoElectric (pro prediktivní údržbu) případně ThermoFactor (pro hodnocení staveb)
  • Prodloužená záruka na detektor kamery na 10let
  • Servis a podpora společnosti W-Technika jako oficiálního zastoupení FLIR

Jsme oficiálním zastoupením největšího světového výrobce termokamer a termovizních systémů, tj. švédsko-americké společnosti FLIR Systems, pro ČR a SR. V rámci mnohaleté spolupráce a zákaznického servisu jsme od roku 2015 držiteli certifikátu FLIR Platinum partner.

logo_CTGSpolečnost W-Technika Group s.r.o. je také partnerskou společností Centra termografie, které je Asociací technických diagnostiků (ATD ČR) schváleným školicím pracovištěm pro oblast “Technik diagnostik termografie”.

logo_webinareOdborníci společnosti W-Technika se snaží neustále rozšiřovat povědomí veřejnosti o novinkách v oblasti kamerových systémů. Pořádáme webináře, natáčíme videa, účastníme se konferencí a veletrhů. Podrobnosti najdete v záložce Akce. 

Společnost W-Technika zajišťuje také technickou a obornou podporu v průběhu procesu volby a nákupu termokamer FLIR. Její odborníci poskytují zákazníkům poradenství v počátečních fázích měření, provádějí testovací měření a také jsou schopni sestavit metodiku termodiagnostického měření v podniku na míru. V případě zájmu o jakoukoliv z těchto služeb nás neváhejte kontaktovat.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galerii mají pouze ilustrační charakter. V některých případech ukazují i příslušenství, které není zahrnuto ve standardním balení, ale je možné jej ke kameře dokoupit.

Specifikace
Rozlišení senzoru 464 x 348 px
UltraMax Unikátní technologie zpracování obrazu, která umožňuje vytvářet reporty obsahující snímky, které mají čtyřikrát více pixelů a o 50% méně šumu. Díky tomu můžete přiblížit na menší cíle a měřit přesněji než v minulosti. 645,888 pixelů
Teplotní rozsah -20°C až +1500°C
Typ detektoru Nechlazený mikrobolometr
Teplotní citlivost < 30 mK
Spektrálni rozsah 7.5 – 14.0 μm
Volitelné objektivy Ano, 42° 24° 14°
F-No Objektiv 42°: f/1.2
Ostření Kontinuální s laserovým dálkoměrem
Obrazová frekvence 30 Hz
Digitální Zoom 1-6x kontinuální
Bluetooth / WiFi Ano
MeterLink Ano
MSX Funkce MSX pracuje na principu prolnutí termogramu a reálné fotografie tak, že ve fotografii jsou detekovány hrany a obrysy a ty jsou vloženy do termogramu. To vše při zachování teplotních (radiometrických) dat. Ano
Software Ano, FLIR Tools
Štítky
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.

obálka

Chcete být informování o novinkách v našem sortimentu?