Domů / Pyrometry / Ruční pyrometry
Kategorie
Výrobci
Zastoupení DJI FLIR a tagy
Lidé, poptávejte!

Řada produktů, které na těchto stránkách nabízíme, jsou tzv. na poptání. To však neznamená, že by se jednalo o nedostupné, nebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Jedná se ale obvykle o drahé měřicí přístroje nebo přístrojovou techniku, kterou není možné držet skladem. Je však běžně dostupná na objednávku.

Tedy - nebojte se poptat! Jsme tu k dispozici pro vás, na druhé straně těchto stránek, připraveni vám poskytnout cenovou nabídku a zajistit dodání potřebného vybavení.

POPTAT

Vizuální infračervený teploměr FLIR TG165


Žádné hodnocení. Kód: ab0034 Produktové číslo: 793950401651
Vizuální infračervený teploměr FLIR TG165 s rozlišením senzoru 80 x 60 px, teplotním rozsahem -25 °C až +380 °C a teplotní citlivostí <0,15 °C vyplňuje mezeru mezi IR teploměry a termokamerami.
Výrobce: FLIR SystemsFLIR Systems
Dostupnost: NA DOTAZ
9.960 Kč bez DPH
12.052 Kč s DPH
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Vizuální infračervený teploměr FLIR TG165

Zařízení funguje jako klasický pyrometr (ve vlnovém pásmu 8 až 14 µm se zorným polem 24:1) s dvoubodovým laserem, s jehož prostřednictvím lze přesně lokalizovat oblast, v níž je přístrojem měřena teplota. Oproti klasickému pyrometru je však na barevné obrazovce kvalitativně zobrazeno teplotní pole v okolí měřené oblasti. 

To přináší velkou výhodu, neboť díky tomu se lze při bodovém měření zaměřit na nejteplejší místo na povrchu měřeného objektu. Tím se lze vyhnout riziku, že teplota bude měřena mimo nejteplejší místo (tzv. hot spot), čímž by mohlo dojít k podcenění nebo dokonce k přehlédnutí problému. 

Infračervený teploměr FLIR TG615 je jednoduchý na ovládání a umožňuje ukládat výsledky měření pro následné zpracování na 8 GB micro SD, která je spolu s přístrojem dodávána. 

Přístroj je vhodný pro kontrolu elektrických rozvaděčů, motorů, kompresorů, klimatizační zařízení apod. Svými parametry a použitím však vizuální infrateploměr nenahrazuje termokameru, výsledné snímky jsou pouze kvalitativní a nelze je zpracovat například v programu FLIR TOOLS. Vždy doporučujeme zvážit, zda pro dané využití není vhodnější termokamera FLIR E4 , která je nabízena v podobné cenové relaci. 

Výhody 

  • Kvalitativní zobrazení teplotního pole usnadňuje lokalizaci a měření problematických míst 
  • Přesná lokalizace měřené oblasti pomocí dvoubodového laseru 
  • Ukládání (neradiometrických) dat v podobě snímků na micro SD kartu 
  • Kvalitní zpracování a mechanicky velmi odolná konstrukce 
  • Závit pro stativ 
Specifikace
Rozlišení senzoru 80 x 60 px
Teplotní rozsah -25°C až +380°C
Teplotní citlivost < 0.15°C
Zorné pole 50° x 38,6°
Měřicí funkce 2 body
Software Ano, FLIR Tools
Doba provozu 8 hod
Pádová odolnost 2 m
Rozměry 186 x 55 x 94 mm mm
Multimediální soubory

FLIR TG165

Štítky
Alternativy
Vizuální infračervený teploměr FLIR TG275 Vizuální infračervený teploměr FLIR TG275 Kód: ab0462 Novinka
NA DOTAZ
Vizuální infračervený teploměr TG275 s rozlišením senzoru 160 x 120 px, teplotním rozsahem -25 °C až +550 °C a teplotní citlivostí <0,07 °C je speciálně navržený pro oblasti údržby a oprav automobilů.
22.890 Kč bez DPH
VÍCE INFO
Pyrometr DIAS PYROSPOT série 80 Pyrometr DIAS PYROSPOT série 80 Kód: ab0319
NA DOTAZ
Přenosný pyrometr s využitím v těžkém průmyslu (pro měření od 200°C - např. kovy, keramika...) s vlastnostmi jako: vysoká přesnost a minimální doba odezvy (od 5ms). Spektrální rozsah od 0,7 µm do 5,2 µm v závislosti na modelu. Teplotní rozsah až 2000°C.
 
VÍCE INFO
Termokamera FLIR ONE Pro - pro mobilní telefony Apple iPhone (s iOS) Termokamera FLIR ONE Pro - pro mobilní telefony Apple… Kód: ab0285
NA DOTAZ
Termokamera FLIR ONE Pro je vhodná pro připojení k iOS mobilním telefonům a může být ideálním pomocníkem ve stavebnictví. Nabízí rozlišení 160 x 120 pixelů, teplotní rozsah -20°C až +400°C a spektrální rozsah 8 až 14 mm.
 
VÍCE INFO
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.

obálka

Chcete být informování o novinkách v našem sortimentu?