Domů / 3D tiskárna a příslušenství
Kategorie
Výrobci
Zastoupení DJI FLIR a tagy
Lidé, poptávejte!

Řada produktů, které na těchto stránkách nabízíme, jsou tzv. na poptání. To však neznamená, že by se jednalo o nedostupné, nebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Jedná se ale obvykle o drahé měřicí přístroje nebo přístrojovou techniku, kterou není možné držet skladem. Je však běžně dostupná na objednávku.

Tedy - nebojte se poptat! Jsme tu k dispozici pro vás, na druhé straně těchto stránek, připraveni vám poskytnout cenovou nabídku a zajistit dodání potřebného vybavení.

POPTAT

3D tiskárna Snapmaker 2.0 A250, A250


Žádné hodnocení. Kód: nc0004
Víceúčelová 3D tiskárna Snapmaker 2.0 je kvalitní, robustní a přesná multifukční 3D tiskárna, gravírka a CNC frézka v jednom stroji. Snapmaker 2.0 je tedy nejuniverzálnější komerční 3D tiskárna na světě.
Produkt již není v prodeji
3D tiskárna Snapmaker 2.0 A250, A250

Snapmaker 2.0 - rozšiřovatelná 3D tiskárna nové generace


Snapmaker představuje nový směr 3D tiskáren. Jde o řešení 3v1, takže 3D tiskárna má v balení i vyměnitelnou hlavu pro laserové gravírování a řezání a zároveň i CNC hlavu resp. vřeteno pro povrchové obrábění. Oproti 3D tiskárně Snapmaker Original se liší 2 podpůrnými rameny u dvou větších modelů A250 a A350 pro Z osu a větší rozšiřitelností a možností konfigurace.

Snapmaker 2.0 jako 3D tiskárna

3d tiskarna snapmaker 2.0 3d tisk

Snapmaker 2.0 je ideální 3D tiskárna pro začátečníky, kteří právě s 3D tiskem začínají, pro hobby uživatele, kteří preferují větší možnosti modifikace stroje a pro profesionály, kteří pomocí rapid prototyping mohou rychle a kvalitně tisknout prototypy, tato tikárna podporuje podporuje 3D tisk z filamentů jako PLA, či ABS, nyní ale můžete tisknout i ze dřeva, či z gumy pro pružné dílce. 

Rozpoznání konce filamentu


3D tiskárna Snapmaker 2.0 je připravená pro případy docházení filamentu, toto dokáže 3D tiskárna rozpoznat a pozastavit tisk, nedojde tedy k tisknutí "do vzduchu".


Inovovaný systém chlazení


Inovovaný systém chlazení, využívající maximálně kovové konstrukce zajišťuje lepší chlazení, než u 3D tiskárny Snapmaker Original.


Sejmutí 3D výtisku


je nově mnohem jednodušší než dříve díky využití magnetické podložky, kterou jednoduše z tiskárny odejmete a 3D tisk jednoduše sundáte.


Snapmaker 2.0 jako laserová gravírka nebo řezačka

3d tisk 3d tiskarna snapmaker 2.0

Klasické 3D tiskárny umí pouze zprocesovat 3D tisk, tato 3D tiskárna je v tomto směru odlišná. Snapmaker 2.0 má vyměnitelné hlavy pro různé použití, jedním z nich je právě gravírování či řezání pomocí laseru. Tyto fuknční hlavy jsou navíc jednoduše vyměnitelné stejně rychle, jako objektivy na fotoaparátu. Vaší kreativitě se nyní meze nekladou. Gravírovat lze na látku, kůži, překližku či akrylát.


Vestavěná kamera 


může být použita pro nastavení přesné pozice laseru, zároveň také jako kontrola gravírování.


Rychlejší gravírování


 Do 3D tiskárny Snapmaker 2.0 je nově přidána možnost "line" režimu pro gravírování, rozměrnější obrazce jsou nyní gravírovány mnohem rychleji. Tato funkce může ušetřit až několik hodin v porovnání s aktuálním postupem gravírování bez ztráty kvality. 


Hliníková podložka pro gravírování


Snapmaker 2.0 pamatuje na bezpečnost a proto pro gravírování používá speciální podložku pro rozostření paprsku laseru v případě přejetí hranice materiálu.


Snapmaker 2.0 jako CNC 

3d tiskarna 3d tisk

K dispozici je také CNC vřeteno pro přesné obrábění 3D objektů. Oproti modelu Original má 2.0 mnohem větší pracovní rychlost a větší pracovní prostor. Jde o velmi dobrou pomůcku pro pochopení CNC obrábění a jeho principů. Hlava pro CNC obrábění dokáže obrábět materiály jako např. karbon, PCB desky plošných spojů, dřevo atp.


Nová kleština ER 11 pro upínání nástrojů zaručuje lepší uchycení nástroje a větší soustřednost pro přesnější a rychlejší obrobení.


Každá 3D tiskárna Snapmaker 2.0 je dodávána s MDF podložkou pro podložení při CNC frézování, předejde se tak poškození podložky-bedu pro 3D tisk. Zároveň jsou v balení úchyty-upínky pro přichycení jak obráběného, tak podkladového materiálu.


Z důvodu odpadního materiálu pro CNC obrábění byla 3D tiskárna Snapmaker 2.0 upravena tak, aby odolávala třískám resp. šponám a byla jednoduše očistitelná.

Další možnosti rozšíření 3D tiskárny Snapmaker 2.0

moznosti 3d tiskarna 3d tisk

Uživatelsky přívětivý software


K 3D tiskárně Snapmaker 2.0 je k dispozici zdarma software 3v1 spojující výše zmíněné, K dispozici je ovládání a uživatelsky jednoduché nastavování 3D tisku, gravírování, řezání, obrábění reliéfů, úprava SVG a mnohé další. K dispozici je připojení k tiskárně přes wifi.

 

software pro 3d tiskarna 3d tisk

Vysoká přidaná hodnota...


3D tiskárna Snapmaker 2.0 je vyrobena z velice přesných dílů a proto poskytuje kvalitní a přesný 3D výtisk nebo výrobek. Zároveň je konstrukce celokovová, oproti modelu Snapmaker Original jsou kovové i uložení řídících jednotek atp. pro lepší odvod tepla. 


K 3D tiskárně se dodává ovládací dotykový panel s uživatelsky velmi přívětivým rozhraním a velikostí úlopříčky 5".


3D tiskárna Snapmaker 2.0 pamatuje i na výpadek proudu, který umí sama vyhodnotit, zastavit a znovu rozběhnout tisk v posledním místě.

3d tiskarna 3d tisk

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.

obálka

Chcete být informování o novinkách v našem sortimentu?