Domů / Drony / Provozní příručky a dokumentace k LP
Kategorie
Výrobci
Zastoupení DJI FLIR a tagy
Lidé, poptávejte!

Řada produktů, které na těchto stránkách nabízíme, jsou tzv. na poptání. To však neznamená, že by se jednalo o nedostupné, nebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Jedná se ale obvykle o drahé měřicí přístroje nebo přístrojovou techniku, kterou není možné držet skladem. Je však běžně dostupná na objednávku.

Tedy - nebojte se poptat! Jsme tu k dispozici pro vás, na druhé straně těchto stránek, připraveni vám poskytnout cenovou nabídku a zajistit dodání potřebného vybavení.

POPTAT

Provozní příručky a dokumentace k LP

(4)
Upřesnit parametry
Výrobků na stranu: 12 24 48 108 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
Provozní příručka pro DJI M600 (PRO) Provozní příručka pro DJI M600 (PRO)
NA DOTAZ
Provozní příručka je jedním z nezbytných dokumentů k získání povolení k vykonávání leteckých prací. Jde o hlavní dokument pro celou žádost, který je zpracován na míru stroji DJI M600 (PRO)i žadateli.
4.090 Kč bez DPH
VÍCE INFO
Provozní příručka pro DJI Mavic 2 Enterprise DUAL Provozní příručka pro DJI Mavic 2 Enterprise DUAL
NA DOTAZ
Provozní příručka je jedním z nezbytných dokumentů k získání povolení k vykonávání leteckých prací. Jde o hlavní dokument pro celou žádost, který je zpracován na míru stroji DJI Mavic 2 Enterprise DUAL i žadateli.
4.090 Kč bez DPH
VÍCE INFO
Provozní příručka pro DJI Mavic PRO Provozní příručka pro DJI Mavic PRO
NA DOTAZ
Provozní příručka je jedním z nezbytných dokumentů k získání povolení k vykonávání leteckých prací. Jde o hlavní dokument pro celou žádost, který je zpracován na míru stroji DJI Mavic PRO i žadateli.
4.090 Kč bez DPH
VÍCE INFO
Provozní příručka pro DJI Phantom 4 PRO Provozní příručka pro DJI Phantom 4 PRO
NA DOTAZ
Provozní příručka je jedním z nezbytných dokumentů k získání povolení k vykonávání leteckých prací. Jde o hlavní dokument pro celou žádost, který je zpracován na míru stroji DJI Phantom 4 PRO i žadateli.
4.090 Kč bez DPH
VÍCE INFO
Výrobků na stranu: 12 24 48 108
 Název Cena

obálka

Chcete být informování o novinkách v našem sortimentu?