Domů / Průmyslové kamery
Kategorie
Výrobci
Zastoupení DJI FLIR a tagy
Lidé, poptávejte!

Řada produktů, které na těchto stránkách nabízíme, jsou tzv. na poptání. To však neznamená, že by se jednalo o nedostupné, nebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Jedná se ale obvykle o drahé měřicí přístroje nebo přístrojovou techniku, kterou není možné držet skladem. Je však běžně dostupná na objednávku.

Tedy - nebojte se poptat! Jsme tu k dispozici pro vás, na druhé straně těchto stránek, připraveni vám poskytnout cenovou nabídku a zajistit dodání potřebného vybavení.

POPTAT

OMRON HD kamera STC-HD203DV


Žádné hodnocení. Kód: ab0200
Barevná kamera s možností připojení přímo k monitoru pomocí konektoru HDMI, bez nutnosti PC.
Výrobce: OmronOmron
Dostupnost: NA DOTAZ
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
OMRON HD kamera STC-HD203DV

Jedná se o barevnou kameru DVI. Varianta STC-HD203DV se může pochlubit full HD 1080p a snímačem CMOS Sony IMX136, 1/2.8", 2.8 µm.

  • 60 snímků za sekundu
  • Citlivá i při špatném osvětlení
  • Připojitelná přímo k monitoru pomocí kabelu HDMI a nabízející tak systém dohledu i bez PC. 
  • Umožňuje zobrazení nitkového kříže a masek pro korekci stínů pomocí volitelné 
    vzdálené jednotky.

Co je HD (High Definition)?

High-definition video je video s větším než standardním rozlišením. Přestože neexistuje žádný přesně definovaný význam pojmu high-definition, obecně je za něj považován jakýkoli video obraz s více než 480 vodorovnými řádky (Severní Amerika) nebo 570 řádky (Evropa). Minimálně se obvykle používá obraz se 720 řádky, i když u mnoha systémů je tento počet výrazně překročen. Snímky ve standardním rozlišení zachycené s frekvencí větší než normální (60 snímků/sekundu v Severní Americe, 50 snímků/sekundu v Evropě) ve vysokorychlostní kameře lze v některých kontextech považovat za high-definition video.

Co je DVI?

Digital Visual Interface (DVI) je rozhraní k zobrazení videa vyvinuté skupinou DDWG (Digital Display Working Group). Digitální rozhraní se používá k propojení zdroje videa a zobrazovacího zařízení, například počítačového monitoru. DVI bylo vyvinuto za účelem vytvoření průmyslového standardu pro přenos digitálního videa. Umí přenášet nekomprimovaný digitální video obraz a lze ho nastavit tak, aby podporovalo více režimů, například DVI-D (jen digitální obraz), DVI-A (jen analogový) nebo DVI-I (digitální i analogový). Podpora analogových připojení znamená, že specifikace DVI nabízí volitelnou kompatibilitu s rozhraním VGA. Tato kompatibilita společně s dalšími výhodami vedla k obecnému přijetí a rozšíření standardu v počítačovém odvětví a vítězství nad jinými konkurenčními digitálními standardy jako byly Plug and Display (P&D) a Digital Flat Panel (DFP). Přestože ho najdeme především v počítačových zařízeních, je rozhraní DVI přítomné i v některé spotřební elektronice, například v televizích, i když novější televize už nabízejí pouze digitální konektory HDMI bez analogové části.

Specifikace
Senzor PYTHON 2000
Rychlost snímání 50 fps
Rozlišení senzoru 1920 x 1200 px
Typ senzoru CMOS
Rozhraní GigE
Velikost pixelu 4,8µm
Multimediální soubory Štítky
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.

obálka

Chcete být informování o novinkách v našem sortimentu?