- Termokamery
- Průmysl
- Stavebnictví
- Věda a výzkum
- Hasičské termokamery
- Fotovoltaika
- Pro mobilní telefony
- Pro připevnění na hlavu/přilbu
- Bezpečnostní - ruční
- Bezpečnostní - stacionární
- Stacionární do průmyslu
- Termokamery pro ATEX
- Detekce plynu
- OEM pro integraci
- Screening horečnatých stavů
- Termovize pro noční vidění
- Termokamery pro drony
- Půjčovna termokamer
- Software pro termokamery
- Bazar termokamer
- Pyrometry
- Vysokorychlostní kamery
- Drony
- Kalibrační laboratoř
- Školení
- Akustické kamery
- Robotický pes
- Černá tělesa
- Průmyslové kamery
- CNC frézky
- Osvětlení
- Vědecké a speciální kamery
- Kryty pro průmyslové kamery
- Měřidla propustnosti autoskel
- Boroskopy
- Počítače
- Detektory úniku plynu
- Převodníky a rozhraní
- Prodej předváděcích přístrojů
- Optika
- Vibrodiagnostika
- Výroba ukončena
Akademie W-Technika
Školení
Řada produktů, které na těchto stránkách nabízíme, jsou tzv. na poptání. To však neznamená, že by se jednalo o nedostupné, nebo okrajové produkty. Právě naopak! Jedná se ale obvykle o drahé měřicí přístroje nebo techniku, kterou není možné držet skladem. Je však běžně dostupná na objednávku.
Tedy - nebojte se a pošlete poptávku! Jsme tu k dispozici pro vás, na druhé straně těchto stránek, připraveni vám poskytnout cenovou nabídku a zajistit dodání potřebného vybavení.
Kalibrační černé těleso DIAS PYROTHERM CS F35 to F150
Žádné hodnocení. Kód: ab0335
Pro kalibraci a ověřování přesnosti pyrometrů a termokamer vyrábí společnost DIAS kalibrační černá tělesa.
Modely PYROTHERM CS F35 až F150 jsou vhodné pro kalibraci a zkoušení pyrometrů a termokamer v při fixních teplotách v teplotním rozsahu od 35 °C do 150 °C. Dostupné jsou modely s teplotou od 35°C do 100°C s krokem 5 °C (mezi jednotlivými typy) a krokem 10 °C mezi jednotlivými typy od 100°C do 150 °C. Název modelu (FXX) ukazuje, pro jakou teplotu je černé těleso určeno (např. F50 emituje teplotu 50°C). Aktivní radiační plocha je o průměru 50 mm.
Přístroj je vyroben z nerezavějící oceli, což umožňuje jeho použití i v těžkých, průmyslových podmínkách. Hodnota emisivity je nastavena na 0,98. Přesné nastavení konkrétní teploty výrobcem zaručuje vysokou přesnost a stabilitu kalibračního zdroje.
Váha | 0.9 kg | |
Délka | 0.081 m | |
Šířka | 0.0645 m | |
Výška | 0.0645 m | |
Emisivita | 0.98 ± 0.005 | |
Velikost apertury | 51 mm | |
Nastavení teploty | Rozsah | |
Teplotní rozsah | 35 °C a 150 °C |