Domů / Detektory úniku plynu
Kategorie
Výrobci
Zastoupení DJI FLIR a tagy
Lidé, poptávejte!

Řada produktů, které na těchto stránkách nabízíme, jsou tzv. na poptání. To však neznamená, že by se jednalo o nedostupné, nebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Jedná se ale obvykle o drahé měřicí přístroje nebo přístrojovou techniku, kterou není možné držet skladem. Je však běžně dostupná na objednávku.

Tedy - nebojte se poptat! Jsme tu k dispozici pro vás, na druhé straně těchto stránek, připraveni vám poskytnout cenovou nabídku a zajistit dodání potřebného vybavení.

POPTAT

Leakshooter LKS1000 akustická kamera pro detekci úniku plynů


Žádné hodnocení. Kód: ab0170
Leakshooter LKS1000 - ultrazvukový detektor je přenosná ultrazvuková detekční kamera pro vyhledávání úniků plynů s vizualizací sledovaného místa.
Dostupnost: NA DOTAZ
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Leakshooter LKS1000 akustická kamera pro detekci úniku plynů

Přístroj detekuje úniky na vedeních jak komprimovaného plynu, tak vakua. S jeho použitím není nutné trávit hodiny hledáním poškozeného místa, přístroj na dálku lokalizuje místo úniku a na velkém a přehledném displeji zobrazí dané místo i závažnost úniku (barevně ve stupnici od zelené - bezvané potrubí, přes žlutou - malý únik až po červenou - vážné poškození vedení). Ve chvíli, kdy je únik detekován, je možné uložit snímek ve formátu JPG včetně data a času měření, čísla snímku a naměřené hodnoty kvadratického průměru (RMS) a maxima (MAX) decibelů (dB). Získaný snímek lze převést do počítače a dále zpracovávat v software, který je dodáván současně s přístrojem - LEAKVIEWER picture report. Jako příslušenství jsou k přístroji dodávána kvalitní sluchátka, která umožňují simultánně se samotným přístrojem poslouchat zvuk a tím rychleji a snáze detekovat místo úniku. LEAKSHOOTER LKS1000 - ultrazvukový detektor je vybaven Li-Ion baterií, kterou lze opakovaně nabíjet a díky níž lze v terénu pracovat až 6 hodin bez přestávky. Volitelně je k Leakshooteru dodáván i praktický plastový/textilní kryt s možností zavěšení přístroje na popruh, kontaktní sonda pro kontrolu ložisek nebo ventilů a flexibilní senzor (400mm) pro detekci úniků ve špatně přístupných místech.

 • nový koncept: poslouchat, vidět, měřit a zaznamenat únik
 • velmi citlivý 40 kHz ultrazvukový detektor
 • lze použít s vypnutou vizualizací (úspora energie)
 • detekuje únik šterbinou 0,1mm po tlakem 3 bary až na vzdálenost 20m
 • rozlišení kamery: 640x480 pixelů
 • velký 3,5" LCD displej
 • barevná indikace závažnosti úniku
 • ukládání snímků v JPEG formátu - až 1000 v paměti
 • přenos snímků do PC přes USB
 • Software LEAKVIEWER
 • výdrž baterie: 6 hodin
Multimediální soubory

LKS1000

Štítky
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.

obálka

Chcete být informování o novinkách v našem sortimentu?