Domů / Podle výrobce / Pleora Technologies
Kategorie
Zastoupení DJI FLIR a tagy
Lidé, poptávejte!

Řada produktů, které na těchto stránkách nabízíme, jsou tzv. na poptání. To však neznamená, že by se jednalo o nedostupné, nebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Jedná se ale obvykle o drahé měřicí přístroje nebo přístrojovou techniku, kterou není možné držet skladem. Je však běžně dostupná na objednávku.

Tedy - nebojte se poptat! Jsme tu k dispozici pro vás, na druhé straně těchto stránek, připraveni vám poskytnout cenovou nabídku a zajistit dodání potřebného vybavení.

POPTAT

Pleora Technologies

(10) Pleora Technologies vyvíjí otevřené, globální standardy video rozhraní.
Pleora Technologies

Společnost Pleora Technologies vyvíjí otevřené, globální standardy video rozhraní. Tyto standardy prospějí výrobcům a návrhářům systémů snížením nákladů, snížením rizika a zjednodušením vývoje vysoce výkonných zobrazovacích systémů a kamer.


Výrobků na stranu: 12 24 48 108 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
Pleora Technologies iPort SB-GigE externí framegrabber Pleora Technologies iPort SB-GigE externí framegrabber Kód: ab0197
NA DOTAZ
Umožňuje převod video signálu z SonyBlock kamer na GigE. Má komunikační protokol Sony VISCA i eBus SDK. Disponuje propustností až 16Gb/s a RS-232 rozhraním.
 
VÍCE INFO
Pleora Technologies iPort PT1000-CL externí framegrabber Pleora Technologies iPort PT1000-CL externí framegrabber Kód: ab0219
NA DOTAZ
Umožňuje převod video signálu z CameraLink Base kamer na GigE. Je kompatibilní s GigE Vision i GenICam. Disponuje propustností až 1Gb/s a podporou eBUS SDK.
 
VÍCE INFO
Pleora Technologies iPort HDSDI-U3 externí framegrabber Pleora Technologies iPort HDSDI-U3 externí framegrabber Kód: ab0237
NA DOTAZ
Převádí video signál z HD-SDI na USB 3.0. Je kompatibilní s USB3 Vision a GenICam. Disponuje propustností až 3Gb/s a má 120MB frame buffer.
 
VÍCE INFO
Pleora Technologies iPort CL-U3 externí framegrabber Pleora Technologies iPort CL-U3 externí framegrabber Kód: ab0243
NA DOTAZ
Převádí video signál z CameraLink na UBS 3.0. Je kompatibilní s USB3 Vision a GenICam. Disponuje propustností až 3Gb/s a má 120MB frame buffer.
 
VÍCE INFO
Pleora Technologies iPort SB-U3 externí framegrabber Pleora Technologies iPort SB-U3 externí framegrabber Kód: ab0244
NA DOTAZ
Umožňuje převod video signálu z SonyBlock kamer na USB 3.0. Je kompatibilní s USB3 Vision a GenICam. Disponuje propustností až 2Gb/s a RS-232 rozhraním.
 
VÍCE INFO
Pleora Technologies iPort CL-Ten externí framegrabber Pleora Technologies iPort CL-Ten externí framegrabber Kód: ab0250
NA DOTAZ
Umožňuje převod video signálu z CamLink Full kamer na 10GigE. Je kompatibilní s GigE Vision 2.0. Propouští až 8,16 Gb/s a disponuje rychlostí až 85MHz.
 
VÍCE INFO
Pleora Technologies iPort PT1000-LV externí framegrabber Pleora Technologies iPort PT1000-LV externí framegrabber Kód: ab0254
NA DOTAZ
Umožňuje převod video signálu z LVDS kamer na GigE. Je kompatibilitní s GigE Vision i GenICam. Disponuje propustností až 1Gb/s a je kompatibilní s TIA/EIA 644 LVDS kamerami.
 
VÍCE INFO
Pleora Technologies vDisplay HDI-Pro externí framegrabber Pleora Technologies vDisplay HDI-Pro externí framegrabber Kód: ab0256
NA DOTAZ
Převodník videa z Gigabit Ethernet signálu na HDMI nebo VDI
 
VÍCE INFO
Pleora Technologies iPort Analog-Pro externí framegrabber Pleora Technologies iPort Analog-Pro externí framegrabber Kód: ab0263
NA DOTAZ
Převádí video signál z analogových kamer na GigE. Umožňuje kompatibilitu s GigE Vision i GenICam. Disponuje propustností až 1Gb/s. Obsahuje video standardy NTSC, PAL, CCIR, RS-170.
 
VÍCE INFO
Pleora Technologies iPort CL-GigE externí framegrabber Pleora Technologies iPort CL-GigE externí framegrabber Kód: ab0267
NA DOTAZ
Umožňuje převod video signálu z CameraLink na GigE. Je kompatibilní s GigE Vision a GenICam. Disponuje propustností až 1Gb/s a má 120MB frame buffer.
 
VÍCE INFO
Výrobků na stranu: 12 24 48 108
 Název Cena

obálka

Chcete být informování o novinkách v našem sortimentu?