Domů / Vysokorychlostní kamery
Kategorie
Výrobci
Zastoupení DJI FLIR a tagy
Lidé, poptávejte!

Řada produktů, které na těchto stránkách nabízíme, jsou tzv. na poptání. To však neznamená, že by se jednalo o nedostupné, nebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Jedná se ale obvykle o drahé měřicí přístroje nebo přístrojovou techniku, kterou není možné držet skladem. Je však běžně dostupná na objednávku.

Tedy - nebojte se poptat! Jsme tu k dispozici pro vás, na druhé straně těchto stránek, připraveni vám poskytnout cenovou nabídku a zajistit dodání potřebného vybavení.

POPTAT

Vysokorychlostní kamera Phantom VEO-E 340L


Žádné hodnocení. Kód: ab0196
Kamera Phantom VEO-E 340L je kompaktní, lehká a spolehlivá. Řada kamer Phantom VEO je určena pro vysokorychlostní zobrazování založené na výkonném softwaru.
Dostupnost: NA DOTAZ
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Vysokorychlostní kamera Phantom VEO-E 340L

Phantom VEO-E 340L je vysokorychlostní kamera s datovou propustností 3 Gpx/s a ​​snímačem 4 Mpx dodávaným ve formátu 35 mm. Tato kombinace nachází ideální využití ve vysokoškolském a laboratorním prostředí, neboť umožňuje výzkumným pracovníkům používat vysoce kvalitní a zároveň dostupnou techniku pro dosažení rychlosti potřebné pro zobrazení různých detailů.

Flexibilita je v této kategorii zásadní. Vyměnitelné držáky objektivu zvyšují flexibilitu fotoaparátu tím, že umožňují uživatelům rozhodnout, který z objektivů je nejlepší pro danou činnost. Objektivy Nikon, PL, C a Canon EF (s elektronickým ovládáním) jsou kompatibilní s VEO-E a jejich výměna je jednoduchá a rychlá.

Tělo kamery VEO-E je vyrobeno z mletého hliníku a je navrženo tak, aby bylo velmi lehké. Nejlehčí řada Phantom, kamery VEO, mají tělo E, které je přizpůsobeno na ochranu nejcitlivějších vnitřních částí kamery. Elektronika je utěsněna, aby odolala proudění vzduchu. Tím je snížena pravděpodobnost, že na snímači bude shromažďovat prach.

Klíčové vlastnosti

  • HDMI a SDI video výstupy
  • Automatická spoušť na základě obrazu (IBAT)
  • Programovatelné I / O
  • Cine RAW formát

Balení obsahuje

  • Napájecí zdroj s XLR prodlužovačem
  • Ethernetový kabel
  • Vytištěná příručka
  • Phantom PCC Software

 

Specifikace
Závit bajonetu Nikon F-mount, Canon EOS mount, PL-mount, C-mount
Maximální rychlost při sníženém rozlišení 287000 fps
Maximální rozlišení senzoru 2560 x 1600 px
Rychlost při max. rozlišení 800 fps
Vnitřní paměť 18 GB, 36 GB vysokorychlostní RAM
Rozhraní 1 Gb Ethernet
Multimediální soubory Štítky
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.

obálka

Chcete být informování o novinkách v našem sortimentu?